Modele sesja

By February 20, 2019 No Comments

Piąty Episode Top Model 7 wywołał nie mniej emocji niż Ten z metamorfozami. Jako Pierwszy sžć programu na uczestników czekała znana youtuberka rouge à lèvres Monster, która przygotowała Zadanie polegające na “unboxingu”, CZYLI nagrywania krótkich filmików pokazujących rozpakowywanie paczeK niespodzianek. W programie Pojawił się także Qczaj z “zabójczą” poranną rozgrzewką oraz Michał Mikołajczak z wyzwaniem aktorskim. Wszystko po à, par podkręcić telewizyjne Show. Wyzwania k. byly Jednak niewinnym Preludium do Tego, co Miało okazać się najtrudniejszym zadaniem odcinka… Jednak nie Wszyscy. Sophie Reich i Michał Borzuchowski ze względu na niepełnoletność nie pozowali Nago. Pozostali uczestnicy, w chwili dyskomfortu, Mogli essaie Stop, Choć durer Jak podkreśliła Anja-do odważnych Świat należy. Najbardziej stresowała się Magda, której Kolor włosów sprawiał największy problème. Także Franciszek Strąkowski sprawiał wrażenie spiętego Przed aparatem, Podobnie que Jak Natalia gorączka, która nie wiedziała, Jak się ułożyć. Oliwia Zasada czuła presję, ponieważ à Ona wygrała w pierwszym odcinku i jej zdjęcie zostało uznane za najlepsze.

Stresowała się także pająkami i owadami mieszkającymi Wśród roślinności, na TLE której pozowała. Boi się ich bowiem paniznie. Żaklina ta Dinh myślała tylko o tym, Jak zareaguje jej Tata. Hubert Gromadzki Mia ł za à w sobie Wiele luzu, un fotografka Sonia Szóstak doceniła jego fotogeniczność. Szymon Reich pokazał swoje umięśnione ciało, czego z kolei Zabrakło u Piotra Muszyńskiego. Dla Ani markowskiej Naga Polska okazała się przełomowa-Zarówno dla korzystam jako Kobiety, Jak i Modelki. Za à Kasia szklarczyk wyznała bardzo przykrą historię z przeszłości, Bo Być może pomoże tym Straży dziewczynom w zaakceptowaniu siebie. 22-Latka w pogoni za doskonałym ciałem odchudzała się drastycznie i w pewnym momencie zachorowała na bulimię. Na sesji pokazała swoje piękne i zdrowe ciało, które ponownie zyskało uznanie jurorów. Daria Dąbrowska przez Anję i Sonię została nazwana…

magiczną. Świetnie poradziła sobie na sesji. Aż trudno uwierzyć, że nie lubi Swojego ciała! Doceniło je za au jury, które zdjęcie rudowłosej 18-Latki uznało za najlepsze w tym odcinku! Sporo komplementów OD Dawida Wolińskiego, joanny Krupy, kasi Sokołowskiej, Marcina Tyszki i Anji Rubik, która zasiadła w jury podczas panelu, otrzymał także Hubert.